Korejská kosmetika 101

Používáte správný odličovač?

Máte pocit, že váš odličovač neodstraňuje make-up tak, jak byste si přáli, a že vaší pleti vlastně ani nedělá úplně dobře? Péče nezačíná u krému, ale právě již při odličování.  Jestliže je váš obličej po odlíčení nepříjemně napnutý, vysušený nebo naopak pokožka příliš mastná, je na čase zkusit něco nového. Dáváte přednost rostlinnému složení? Vyzkoušejte některou ze značek přírodní, korejské kosmetiky. Péče je plná aktivních látek z rostlin a produkty proslulé svými omlazujícími účinky. I odličovače obsahují spoustu výtažků, které přispívají ke krásně a zdravě vypadající pokožce. Vybrat ten pravý podle typu pleti není snadné. My vám poradíme, jak na to.

Suchá a smíšená

To poslední, co taková pleť potřebuje, je pocit vysušený a stažení. Suchá pleť se často potýká s nepříjemným pnutím, proto potřebuje silně hydratovat a dodat pružnost. Odličovací balzámy nebo mléka, jsou správná volba. Zabraňují vysušování a v okamžiku pokožku zjemní a zvláční. Pleť je krásně hebká a připravená na následnou péči. Heimish All Clean balzám na odlíčení účinně zbavuje pokožku make-upu a zanechá ji zcela čistou. Díky jeho čistému, přírodnímu složení, jej můžete použít i přes oči. Je vhodný i pro těhotné ženy.

Mastná a problematická

Nejčastější problém u mastné pleti bývají rozšířené póry. Nadměrná produkce kožního mazu navíc vede ke vzniku akné. Je proto potřeba již během odličování nejen odstranit make-up, ale pleť i vyčistit. Pokud jste majiteli mastné pleti, nehleďte tolik na to, jakou má konzistenci, jak spíše na to, co obsahuje. Přírodní kosmetika je pro takovou pleť jako stvořená. Najdeme v ní rostlinné extrakty, které  si poradí jak s póry, tak i s černými tečkami. Anua odličovací olej obsahuje aktivní látky, které udržují pleť ve formě bez podráždění a hlavně, během odličování celý obličej i vyčistí.

Citlivá

V případě citlivé pleti byste měli používat takovou kosmetiku, která způsobuje minimální dráždivost. Odličovač v BIO kvalitě není vůbec na škodu a přináší větší jistotu, že pleť nepodráždí a bude mít maximální zklidňující účinky. U citlivé pleti je již při odličování důležitá hloubková hydratace. Purito odličovací olej obsahuje 5 přírodních olejů, které se postarají jak o odstranění make-upu,  tak o hydrataci pokožky. Neobsahuje žádné parfémy ani minerální oleje, které by u citlivé pleti mohly způsobit nepříjemné začervenání. Má lehkou konzistenci, snadno se s ním pracuje a nezanechává na pokožce mastnou vrstvu. Jedna pumpička oleje s lehkostí odličuje a odstraní veškeré nečistoty.