Věrnostní program

Získejte odměny s Korean Concept!

Představte si svět, kde každý váš nákup kosmetiky se mění ve výhodu, která vaši péči o pleť činí ještě příjemnější a výhodnější. Ve světě Korean Concept se tento sen stává skutečností díky našemu jedinečnému věrnostnímu programu.

Při každém nákupu nejenže získáváte produkty špičkové kvality, jež jsou výsledkem pečlivého výběru a dlouholetých zkušeností v oblasti korejské kosmetiky, ale také si budujete cestu k dalším pozoruhodným výhodám.

Grafika s dárky reprezentující věrnostní program

Jakmile se rozhodnete pro nákup u nás, automaticky se stáváte členem našeho věrnostního programu. Za každou korunu utracenou na našem e-shopu získáváte body, které se postupně sčítají na váš účet. Tento proces je nejen zcela automatický, ale i naprosto transparentní. Můžete tak kdykoli nahlédnout do svého věrnostního účtu a sledovat, kolik bodů jste již nasbírali.

Co všechno vám tyto body přinášejí?

Možností je celá řada. Vaše nasbírané body můžete proměnit v atraktivní slevy na další nákupy, umožňující vám tak pořídit oblíbené produkty za ještě přívětivější ceny. Představte si radost, když objevíte, že váš další nákup může být výrazně levnější, nebo dokonce získáte dopravu zdarma, a to vše jen za to, že jste si dopřáli to nejlepší pro vaši pleť.

Tento program je naším způsobem, jak vyjádřit upřímné díky za vaši loajalitu a důvěru v naši značku. Víme, že výběr kosmetiky je velmi osobní záležitost a vaše spokojenost je pro nás prioritou. Proto se snažíme nejen nabízet produkty nejvyšší kvality, ale také vás odměňovat za každý nákup, aby vaše cesta za krásnou a zdravou pletí byla ještě radostnější a výhodnější.

Vytvořte si u nás účet

Vytvořením účtu a přihlášením se získáte klíč k bráně, která vám otevře celý nový svět možností. Navíc tím získáte rovnou 50 bodů, jen tak!

Přemýšlíte, co všechno můžete s tímto klíčem udělat? Odpověď je jasná a lákavá. Kdykoliv se rozhodnete prohlédnout si stav vašich nasbíraných bodů, uvidíte, jak vaše minulé rozhodnutí a nákupy ožívají formou bodů, které se hromadí přímo před vašimi očima. Tyto body nejsou jen čísla bez významu, ale skutečné hodnoty, které můžete proměnit ve slevové kupóny, dopravu zdarma, nebo dokonce v produkty zcela zdarma!

Ale to není vše. Mít přehled o nasbíraných bodech znamená držet v rukou moc rozhodovat se, jak nejlépe využít každý nasbíraný bod. Můžete si pečlivě vybrat, kdy je ten pravý čas na to proměnit vaše body v slevu na vaši další objednávku, kdy využít dopravu zdarma pro nákup, na který se těšíte, nebo kdy si dopřát ten produkt, o kterém jste již dlouho snili, zcela zdarma.


Přehled o Vašich bodech naleznete přímo na této stránce, případně v přehledu Vašeho účtu.

Jak získat body?

Body za nákup

1 bod za každých utracených 10,00 

Vytvoření účtu

+50 bodů

50 bodů za vytvoření účtu!

Body za recenzi

+50 bodů

Ohodnoťte naše produkty a získejte 50 bodů za každou recenzi!

Jaké odměny je možné získat?

5% sleva

Získejte 5% slevu za 300 bodů!

10% sleva

Získejte 10% slevu za 500 bodů!

Doprava zdarma

Získejte dopravu zdarma za 250 bodů!

15% sleva

Získejte 15% slevu za 1200 bodů!

Krém zdarma!

Proměňte 900 bodů za krém od Dr. Althea zdarma!