Tipy a triky

Jak jednoduše vybrat to pravé pleťové sérum

Vybírat novou péči s ohledem na váš typ pleti, se zdá jako nejjednodušší řešení. Problém nastává ve chvíli, kdy už vám není dvacet let a například od séra očekáváte trochu více účinků. Sjednocení pleti,  zpevnění, odstranění začervenání a v neposlední řadě anti-ageing  efekt. Prošli jsme za vás jednotlivá pleťová séra korejských značek a podle jejich účinků, jsme je přiřadili ke konkrétnímu typu pleti a věkové kategorii.

Suchá pleť/vrásky/barevné nerovnosti

Vaše pleť potřebuje pořádnou dávku hydratace, vyhlazení a sjednotit.  Je-li vaše pokožka navíc i trochu citlivější, bude vám velmi příjemné pleťové sérum Dr. Althea multi action infusion. Osvěžuje a způsobí, že je pleť v okamžiku hladká a sjednocená. Sérum obsahuje 6 typů kyseliny hyaluronové, takže při pravidelném používání si poradí i se začínajícími vrásky. Máte pocit, že vaše pleť není citlivá, ale spíše suchá a k tomu navíc vás trápí hluboké vrásky? U stárnoucí pleti stojí za to vyzkoušet pleťové sérum Efilow Chaga Mushroom Biome Smoothing Ampoule obsahuje přírodní výtažky z houby, které podporují obnovu pružnosti . Intenzivně pokožku hydratuje do hloubky a již po několika použitích pocítíte, jak je pleť uvolněná, hebká a vyhlazená.

Mastná pleť/začervenalá/pigmentové skvrny

Pořádnou dávku hydratace potřebuje každá pleť i ta mastná. Pleťové sérum Beauty of Joseon Ginseng Revive bylo navrženo speciálně pro stárnoucí pleť. Extrakty z ženšenu obnovují pružnost, zmírňují již vzniklé vrásky a sjednocují barvu pleti. Při pravidelném používání navíc pocítite i jeho zklidňující účinky a zmírnění začervenalých míst. Máte rádi péči, která se vstřebá během vteřiny a patříte do věkové kategorie do 30 let? Vyzkoušejte pleťové sérum DermHA-3 od značky Purito. Přináší extrémní pocit svěžesti, ale přitom na povrchu zůstane pokožka hezky hladká, připravena na váš ranní makeup. Sérum je velmi univerzální a perfektně funguje právě i na mastnější, začervenalou pleť.

Smíšená pleť/stažená/suchá ložiska

Věděli jste, že rostlina známá pod názvem Růže z Jericha je schopna přežít i v extremně suchých oblastech? Pleťové sérum Efilow Jericho Rose biome hydrating Ampoule obsahuje hned 69% extraktu z této rostliny. Udržuje v pleti vlhkost, zmírňuje její suchost a veganské peptidy, přidané v séru, z dlouhodobého hlediska zpomalují stárnutí pokožky. Dalším oblíbencem pro vaší denní rutinu se zaručeně stane pleťové sérum Round Lab Birch Juice Moisturizing, jehož složení je speciálně navrženo pro stárnoucí pleť, potýkající se se suchostí a dehydrací. Obsahuje březovou šťávu pro hloubkovou hydrataci a extrakty z listů břízky, které na pleti tvoří ochrannou bariéru. Pokud chcete pocítit omlazující účinky pleťového séra, vyzkoušejte některý z našich tipů a konečně začněte svoji pleť pořádně hýčkat.